Registrace


#
Jméno a přijmení Sportovní klub Stát
1. Pavel Fenyk, 65 SK Babice CZE
2. Josef Hradský, 85 FAN klub Milešovka CZE
3. Václav Bašek, 74 FAN klub Milešovka CZE
4. Petr Herejt, 76  UWG Plzeň CZE
5. Martin Hokeš, 77 ČAU CZE
6. Nick Byars, 72 N/A NZL
7. Jana Šindlerová, 69 iThinkBeer.com CZE
8. Petr Švanda, 67 MK Kladno a iThinkBeer.com CZE
9. Petr Havlásek, 84 MK Kladno a OOFEM.org CZE
10. Pavel Kučera, 71 OK Dobříš CZE
11. Tomáš Hesoun, 87 Čížová CZE
12. Bohumil Šroubek, 84 HAF klub Unhošť CZE
13. René Trbušek, 76 Běžecký klub České spořitelny CZE
14. Jaroslav Urban, 84 Atletika Stará Boleslav CZE
15. Jan Dolejš, 49 TJ Sokol Unhošť CZE
16. Kateřina Dlouhá, 85 MK Kladno CZE
17. Monika Fialová, 75 Jablonné v Podj. CZE
18. Barbora Nedvědová, 87 Kladno CZE
19. Ondřej Jeníček, 88 Kladno CZE
20. Martin Pagáč, 90 Cucumba Boys Kralupy n.Vlt. CZE
21. Miroslav Kucko, 58 Liberec CZE
22. Hana Breburdová, 61 MK Kladno CZE
23. Zbyněk Vondrák, 75 Vinařství Vondrák Mělník CZE
24. Jiří Pucholt, 59 TJ Sokol Unhošť CZE
25. Jaroslav Jurásek, 66 MK Kladno CZE
26. Vladimír Dlouhý, 60 DLOUHÁNI Roudnice CZE
27. Martin Waldhauser, 71 Petrovice CZE
28. Lukáš Hlavička, 87 Duopack H+H z ČéHá CZE
29. Ivana Hrdličková, 89 Duopack H+H z ČéHá CZE
30. Anry Lukáč, 63 No Team Vyškov CZE
31. Luboš Novotný, 75 AK Křižany B CZE
32. Vilunka Podmelová, 62 AC Moravská Slávia Brno CZE
33. Tereza Gecová, 83 Vanovice CZE
34. Václav Kolpek, 76 bytzdravy.cz CZE
35. Tomáš Zaplatílek, 86 Hradecká trojka CZE
36. Katka Fučíková, 91 Hradecká trojka CZE
37. Veronika Strnadová, 93 Hradecká trojka CZE
38. Stephan DiCara, 69 Polevsko USA
39. Pavel Marek, 68 MK Seitl Ostrava/ČAU CZE
40. Ivan Šarlinger, 74 SC Marathon Plzeň CZE
41. Ivana Šarlingerová, 78 SC Marathon Plzeň CZE
42. Milan Roudnický, 68 AC Rumburk CZE
43. Veronika Svobodová, 86 AC Rumburk CZE
44. Martin Bláha, 72 SKK74 o.s. CZE
45. Martin Kortan, 84 Kuželky TJ Jiskra Nový Bor CZE
46. René Kujan, 74 Cucumba Boys Kralupy n.Vlt. CZE
47. Iveta Bodnarová, 76 MK Kladno CZE
48. Pavel Bodnar, 76 MK Kladno CZE
49. Radek Brunner, 74 SK Babice CZE
50. Tomáš Ulma, 64 Praha CZE
51. František Chlouba, 54 Loudavý samotář CZE
52. Jiří Zelenka, 71 Stráž n.Nisou CZE
53. Tomáš Janík, 68 SPONA Teplice CZE
54. Lukáš Malý, 79 RunSport Team CZE
55. Roman Chládek, 70 RunSport Team CZE
56. Miloš Hingar, 70 Aussig Runners CZE
57. David Luňák, 75 RunSport Team CZE
58. Pavla Voborníková,86 PSK Olymp Praha CZE
59. Ondřej Prokop, 62 ČAU CZE
60. Petr Honzejk   CZE
61.     CZE
62.     CZE
63.     CZE
64.     CZE
65.     USA
66.     CZE
67.     CZE
68.     CZE
69.     CZE
70.     CZE
71.     CZE
72.     CZE
73.     CZE
74.     CZE
75.     CZE
76.     CZE
77.     CZE
78.     CZE
79.     CZE
80.     CZE
81.     CZE
82.     CZE
83.     CZE
84.     CZE
84.     CZE
85.     CZE
86.     CZE
87.     CZE
88.     CZE
89.     CZE
90.     CZE
91.     CZE
92.     CZE
93.     CZE
94.     CZE
95.     CZE
96.     CZE
97.     CZE
98.     CZE
99.     CZE
100.     CZE
101.     CZE
102.     CZE
103.     CZE
104.     CZE
105.     CZE
106.     CZE
107.     CZE
108.     CZE
109.     CZE
110.     CZE
111.     CZE
112.     USA
113.     CZE
114.     CZE
115.     CZE
116.     CZE
117.     CZE
118.     CZE
119.     CZE
120.     CZE
121.     CZE
122.     CZE
123.     CZE
124.     CZE
125.     CZE
126.     CZE
127.     CZE
128.     CZE
129.     CZE
130.     CZE
131.     CZE
132.     CZE
133.     CZE
134.     CZE
135.     CZE
136.     CZE
137.     CZE
139.     CZE
140.     CZE
141.     CZE
142.     CZE
143.     CZE
144.     CZE
145.     CZE