Chat

Naše hlasy a ohlasy :-)

Datum: 07.06.2018

Vložil: Albertbek

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate related is a vital a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate gland is found just in front of the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for that patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is the most common prostate-related symptom in men younger than 55 yrs . old. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all types of prostate infection. It is brought on by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition connected with a particular defect in the gland and also the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be a result of trauma for the urinary tract or by infections originating from other parts in the body. A patient may experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal of the prostate defect as well as making use antibiotics and NSAIDs to help remedy the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain the cause of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some with the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and it will also keep your urinary track clean.

2. Some studies declare that a couple of ejaculations a week will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat beef without excess. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef a week will raise the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most important measure to look at to be sure a proper prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty years and above, you must opt for prostate examination at least one time per year.

Datum: 06.01.2018

Vložil: Honza Klikar

Titulek: Děkuju za závod a jen to nejlepší do nového roku

Ahoj Hunčo a rodino 10L700,

všiml jsem si emailu až nyní, schoval se ve spamu?! Děkuju za něj. Závod, celá nesmírně vlídná a nekomerční atmosféra a báječní lidé mě ohromně oslovili, letos určitě plánuju opět dorazit a tentokrát už snad zvládnu uběhnout oba dny a ne jen ten první. Doufám, že jste si užili Vánoce a přeju jen to nejlepší do nového roku. Ať se daří a v srpnu na viděnou (pokud by v rámci příprav scházely ruce a nohy, rád dorazím).

Honza Klikar
Benešov u Semil

Datum: 26.12.2017

Vložil: Bohouš

Titulek: šťasný a pankoví volové :)

všem kamarádum,kolegum běžcum přeji krásné prožití svátků pohody a klidu v kruhu rodinném,je faj aby si lidi udělali v dnešní době kdy se každej pořád honí za něčím je fajn vydechnout a vážit si maličkostí jako je krásný den hezký západ slunka a tak...mějte se krásně v pohodě a moc se těším na další ročník lužek je to pro mě top akce i když už se nehoním,ale běhání si opravdu užívám i když kolikrát to bolí..jak říká Petr Š v tomhle jsme prostě masochysti :)) Bohumil Šroubek :))

Datum: 31.08.2017

Vložil: Katka Fučíková

Titulek: Poděkování za 10L700

Náš milý Hunčo a celý organizační týme!

To my děkujeme Vám!:-) Byl to opravdu krásný závod, úžasnou krajinou, ale největší zážitek dělají vždy lidé. Slyšela jsem o tomhle Vašem závodu mnoho hezkých slov od lidí, kterým věřím, ale není nad to přesvědčit se o tom na vlastní kůži. Pro mě osobně to byl zatím asi největší běžecký výkon, ale doufám, že se z tohohle závodu stane i pro mě tradice a že nás tam zkrátka příští rok zase uvidíte, ideálně ve stejném složení:-).

Opravdu vřelé díky za to, co pro nás děláte, protože nám to všem přineslo hodně radosti a energie nejen v době závodu ale i do dnů nadcházejících. Vážím si velmi Tvé práce i práce Tvé rodiny a dalších dobrovolníků. A tak Vám všem přeju vše dobré a nejpozději za rok zase na viděnou!:-)

Katka Fučíková
--
Manažerka Geoparku Vysočina
www.geoparkvysocina.cz
www.facebook.com/GeoparkVysocina/

Datum: 01.09.2017

Vložil: Hunča, organizátor

Titulek: Re: Poděkování za 10L700

Dělám, resp.to všichni děláme s láskou k tomuto závodu, to je to zásadní,o co jsem vždy usiloval...-:). Organiz.tým pracuje po celý víkend opravdu na maximum, musí to prožívat a být vám závodníkům stále k dispozici...určitě je nejvíce emotivní neděle odpoledne a vyhlašování, vše už končí, všichni do toho dali vše, jak běžci, tak i my, co děláme zázemí...diplomy, pro nejlepší další ocenění, společné foto, pro tohle má opravdu smysl žít..-:)Váš Hunča

Datum: 29.08.2017

Vložil: Admin

Titulek: Eda Kožušník na "Prostě běž" píše

Veronika z blogu "ŽIVOT(A)BĚH" krásně píše o rodinném ultra závodu "10 Lužických sedmistovek" ...

viz: https://kozusnik.tumblr.com/post/164447198020/zivotabeh

Datum: 30.08.2017

Vložil: Hunča, organizátor

Titulek: Re: Eda Kožušník na "Prostě běž" píše

Bezva "Hradeckou trojku"opět rádi za rok uvidíme....čili Verču Strnadovou, Katku Fučíkovou a jeich vůdce smečky Tomáše Zaplatílka..-:)Absolvovali celý závod společně až do cíle, nádhera!!!! Hu

Datum: 31.08.2017

Vložil: Bohouš...

Titulek: Re: Eda Kožušník na "Prostě běž" píše

nakonci hezkého článku je psáno že závod není pro každého...člověk musí mít naběháno.....s tím bych nesouhlasil já neběhám netrénuji ...jak pátek tak sobotu jsem vcelku kalil a celkovej čas pod 14h 30minut s několika pivákama na občerstvovačkách při sobotní etapě..v neděli již ne,to jsem domu řídil,ale tím chci říct..že ¨tato akce je opravdu pro každého:))) Punk not death volové.... Bohouš:)

Datum: 31.08.2017

Vložil: Hunča, organizátor

Titulek: Re: Re: Eda Kožušník na "Prostě běž" píše

....teď se musím zastat Kačky, co napsala...-:)..-:). Náš závod opravdu není pro každého, s tím naprosto souhlasím, natrénováno musíš na to mít, resp.95% účastníků se na to musí dlouhodobě připravovat...Jasně, pak je tu náš úžasnej pankáč Bohouš..-:), ale to je naprostá vyjímka, že to takto jde dělat. Po večerech a nocích jsem s ním popíjel výbornou kořalku od jeho babičky, Bohouš toho moc nenaspal, přesto v pohodě závod dokončil...-:). V předchozích ročnících jsme měli na startu Kubu Podlešáka, podobný "případ"jako náš Bohouš..-:), spal mezi etapami ještě méně a končil pravidelně po 2 dnech v první TOP desítce...!!! Ale z těchto 2 pánů si nemůže naprostá většina běžců vzít příklad...-:)Hu

Datum: 29.08.2017

Vložil: Vilka Podmelová

Titulek: Kazdy rok na "luzky" rada jezdim,nadherna krajina a proste bezva ultra

10 Luzickych sedmistovek...
Priznam se tesila jsem se...Uz jsme vyjeli do Sloupu ve ctvrtek, v patek jsme vyjeli na kole,jen tak se podivat po trase 43km...
Ujela jsem 56km (trenink na 66km beh :-)
Kdyz jsem vecer se chystala do postele, venku neskutacna boure, blesky a vitr...Ta predstava, co bude pri behu (66km) za deste :-)
Nastesti pri rannim probuzeni nadhera,jen zatazeno a teplo :-)
V 8.00 priprava a start.Priznam se bezelo se me od zacatku dobre...Ze bylo blato a klouzalo (po bource), nikde jsem sebou nesvihla :-)Vystupy - Studenec 736m n.m.,Jedlová 774m n.m.,
Pěnkavčí vrch 792m n.m.,Weberberk 710m n.m.,Luž 793m n.m.
Hvozd 749m n.m...Nejkrutejsi posledni Hvozd,neskutecne pokaceny rozorany les :-)Nastesti vse krokobehem zvladnuto...
Cas 9:28 (o hodinu lepsi,jak minuly rok :-)
Akorat trochu bolel zaludek,tak jsem vecer stravila v posteli :-)
Rano dobre vstavani, jen bolely stehna stuhle ...
Start v 7:00 pocasi bezva...Ale co se nestalo...
Asi na 5km na me ukazuji 2bezci, at jdu mimo cestu doprava...
Tak jsem sla, (myslela jsem ze je tam bahno)...
Asi po pul km, lezi holka (Pavla Vobornikova)
na boku a problemy...Tak jsem se jen zeptala co a jak...
Tam kde jsem byla upozornena na vyhnuti ,bylo srsni hnizdo...
Pichli ji 4 srsni a bohuzel alergicka...
Zachrana s Katkou Dlouhou a Petrem Honzejkem,nekdo musel navigovat sanitku,kam ma prijet...
Popisovat nebudu co vse bylo za nervy, aby vydrzela nez prijede sanitka...Trvalo to 3/4 hod, (sanitka az s Ceske Lipove) a my byli kousek od Sloupu...
Nejkrutejsi je kdyz natyka jazyk a rty...Priznam se musela
jsem kolikrat fackovat...Nastesti ,vse dopadlo dobre...
(Nechali si ji do dneska v nemocnici a vse poradku)...
Tak po 1hod jsme vybehli...
Honzejek uz zdeloval ,asi na obcerstvovacce koncim...
Ale bezva to rozbehl , tak s Katkou taky...
Priznam se na 3 obcerstvovacce (23km) v 10:45 jsem to vzdala...
Meli jsme za sebou dva vystupy Bouřný 703m n.m. a Velký Buk 736m n.m....Ta predstava Malý Buk 712m n.m. a Klíč 759m n.m. (protoze to znam), tak bych do cile dobehla nekdy po 14:00...
Priznam se odradilo me to,dobehla bych posledni,zadne umisteni :-)
Gratuluji Honzejkovi, ten byl v cili dosti brzo, a Katce nevzdala to, a do 14:00 byla v cili (je to mladice :-)
Priznam se ,kazdy rok tam stale rada jezdim,nadherna krajina a proste bezva ultra...Ze jsem nedokoncila "me" nevadi, mam neco nabehano a tesim se na priste...
Pri vyhlasovani,ze me chvalili jsem se jen stydela :-)
Opravdu musim pochvalit organizatory (rodinne :-), vse bezva zajisteno a bezva obcerstvovacky...

Tak jo doufam , ze pristi rok se to konecne podari cele udelat :-)
Ale stejne ,jsou bezva vzpominky na Vas...
A vse okolo...Pozdravuj bezva zenusku a celou rodinku....

pa Vili

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek