Datum: 20.03.2012

Vložil: ultraběžec

Titulek: Re: Info

Ahoj Petře,
startovné tam v propozicích uvedené máme, 800 Kč obě etapy, 400 na 1 den. Dostaneš za to krásné vzpomínky na závod od zkušených organizátorů + věcné upomínky (nafocený diplom, broušená upomínka ze skláren apod..), ze soboty na neděli můžeš přespat pod stanem ve Sloupu(camp) nebo v Radvanci v chatkách, viz kontakt na p.Čermáka, co je uvedeno na webu..měj se.martin

Datum: 03.09.2011

Vložil: Jaroslava Krausová

Titulek: Pochvala I.ročníku 2-etapového ultramaratonu 10 Lužických sedmistovek

Jsem ráda, že jsem se po dlouhém rozmýšlení nakonec přihlásila na tento závod. Byla to pro mne ohromná zkušenost a velký zážitek! Vzhledem k tomu, že se jednalo o I.ročník, chválím značení (až na jeden zádrhel pod Pěnkavčím vrchem) a organizaci závodu. Rovněž bylo moc fajn doběhnout k občerstvovačkám, kde byla kromě občerstvení vždy velmi příjemná přátelská atmosféra! Určitě je dobrý nápad, který byl vznesen před vyhlašováním, zařadit Lužické sedmistovky do nějakého "ultraseriálu".

Mě ještě napadlo popřemýšlet o 3.etapě - regenerační, kdy by se mohl udělat nějaký společný lehký výklus nebo navštívit bazén či místní koupaliště či zajistit nějaké masáže... A večer (po ukončení II.etapy a vyhlášení - neděle) by se tak naskytla možnost společně posedět, popít a poklábosit o zážitcích ze závodu atd., aby každý hned "neutíkal" domů, jak to tak po závodech většinou bohužel bývá.

Datum: 12.09.2011

Vložil: Marek Bednář

Titulek: Re: Pochvala I.ročníku 2-etapového ultramaratonu 10 Lužických sedmistovek

Ahoj Jarko,
3. etapa dle Tveho navrhu je proste skvely napad! Snad bude doprano a uskutecnime ji :-)

Jinak my, vasi obcerstvovaci, dekujeme velice za tak prijemne podekovani od vsech zavodniku!!! :-) :-) :-)

Vložil: David Kubát

Titulek: k závodu

Super počasí, perfektně značená trať, krásná příroda, dobře vybavené občerstvovačky, žádné větší zdravotní problémy (s puchýři jsem počítal), nakonec i pěkné umístění a samí prima lidi okolo. Možnost vyplavání po doběhu byla tak velké plus a stejně taky sprchy v cíli. Jo a pěkný diplom a medaile. V rámci zlepšení do dalšího ročníku bych rád napsal nějaké mínus, ale nic mě nenapadá.

Vložil: Ladislav Gášek

Titulek: + a - 10L

Závodu není absolutně co vytknout. Skvěle zorganizováno, nádherná trať a úžasní lidi. Jediný mínus je to, že zě už to skončilo. Neskutečně jsem si to užil. Nejlepší na tom všem byly lidi. Nejen skvělý závodníci, ale všichni okolo závodu a hlavně na občerstvovačkách.