Chat

Naše hlasy a ohlasy :-)

Datum: 24.08.2018

Vložil: Hunča

Titulek: Re: Děkuji

Díky Štěpánko...snažíme se..-:)Lužky jsou prostě nádherný, bydlím cca.70 km od nich, ale strašně mně přirostly k srdci. Letos byl horký ročník, moje úcta ke všem, kdo závod úspěšně dokončili...

Datum: 21.08.2018

Vložil: Bohumil

Titulek: Popiči dobrá akce part 2

Jo a jak to bude s tou pípou příští rock?

Datum: 22.08.2018

Vložil: Hunča

Titulek: Re: Popiči dobrá akce part 2

Příští rock a pípa..-:)? Bohoušovi především děkuji za kalvádos, který jsme společně po závodě večer v neděli a pondělí ztrestali...-:) Určitě i příští rok nezapomeneme na správný pitný režim sportovce...

Datum: 21.08.2018

Vložil: Bohouš

Titulek: Popiči dobrá akce

Pane inženýre mít klobouk,tak smeknu...děkuji z mého panelového srdce všem těm co to pro nás dělají...nejde o to dát to za tolik...ale o to dokončit a užít si atmosféru pro mě je to společenská událost a i když sobotu sem si dal 71km a neděle 45km jsem vděčnější za to že jsem mohl být dlouho na trati a vše si užívat...a neboj budou časy kdy budeš na mě v Krompachu čekat se stopkama jako na posledního ale mě to nese.e užívám si to a fakt se ke po vás styzka a jsem rád že jsme strestali ten kalvádos punk's not death wolove

Datum: 20.08.2018

Vložil: Petr Švanda

Titulek: Fotky z letošního 8. ročníku

Ahoj Hunčo a všichni ostatní kamarádi,
zde najdete fotky z obou dní :-)
https://1bubobubo.rajce.idnes.cz/2018_08_18_10_Luzickych_sedmistovek/

Martine, moc děkuji za to že organizuješ tento závod. To že přijedou i běžci, kteří nemohou zrovna ze zdravotních důvodů běhat i s rodinnými příslušníky a fandí, podporují či dokonce pomáhají s organizací, už něco o 10L700 vypovídá!
Díky celému organizačnímu týmu, obsluhám na občerstvovačkách a také vám kamarádům běžcům za možnost s vámi strávit příjemný víkend plný pohody, běhu a srandiček :-)

Datum: 22.08.2018

Vložil: Hunča

Titulek: Re: Fotky z letošního 8. ročníku

Přesně tak, Petře,
to, že přijede Martin Hokeš, Jarda Urban a Jarda Jurásek se svými partnerkami, přestože neběží, ale mají vztah k našemu závodu, je naprosto úžasný..-:).Navíc pomohli s odznačováním trasy, fotografováním apod., to je nádhera!!!

Datum: 07.06.2018

Vložil: aaa

Titulek: aaa

aaa


Datum: 06.01.2018

Vložil: Honza Klikar

Titulek: Děkuju za závod a jen to nejlepší do nového roku

Ahoj Hunčo a rodino 10L700,

všiml jsem si emailu až nyní, schoval se ve spamu?! Děkuju za něj. Závod, celá nesmírně vlídná a nekomerční atmosféra a báječní lidé mě ohromně oslovili, letos určitě plánuju opět dorazit a tentokrát už snad zvládnu uběhnout oba dny a ne jen ten první. Doufám, že jste si užili Vánoce a přeju jen to nejlepší do nového roku. Ať se daří a v srpnu na viděnou (pokud by v rámci příprav scházely ruce a nohy, rád dorazím).

Honza Klikar
Benešov u Semil

Datum: 26.12.2017

Vložil: Bohouš

Titulek: šťasný a pankoví volové :)

všem kamarádum,kolegum běžcum přeji krásné prožití svátků pohody a klidu v kruhu rodinném,je faj aby si lidi udělali v dnešní době kdy se každej pořád honí za něčím je fajn vydechnout a vážit si maličkostí jako je krásný den hezký západ slunka a tak...mějte se krásně v pohodě a moc se těším na další ročník lužek je to pro mě top akce i když už se nehoním,ale běhání si opravdu užívám i když kolikrát to bolí..jak říká Petr Š v tomhle jsme prostě masochysti :)) Bohumil Šroubek :))

Datum: 31.08.2017

Vložil: Katka Fučíková

Titulek: Poděkování za 10L700

Náš milý Hunčo a celý organizační týme!

To my děkujeme Vám!:-) Byl to opravdu krásný závod, úžasnou krajinou, ale největší zážitek dělají vždy lidé. Slyšela jsem o tomhle Vašem závodu mnoho hezkých slov od lidí, kterým věřím, ale není nad to přesvědčit se o tom na vlastní kůži. Pro mě osobně to byl zatím asi největší běžecký výkon, ale doufám, že se z tohohle závodu stane i pro mě tradice a že nás tam zkrátka příští rok zase uvidíte, ideálně ve stejném složení:-).

Opravdu vřelé díky za to, co pro nás děláte, protože nám to všem přineslo hodně radosti a energie nejen v době závodu ale i do dnů nadcházejících. Vážím si velmi Tvé práce i práce Tvé rodiny a dalších dobrovolníků. A tak Vám všem přeju vše dobré a nejpozději za rok zase na viděnou!:-)

Katka Fučíková
--
Manažerka Geoparku Vysočina
www.geoparkvysocina.cz
www.facebook.com/GeoparkVysocina/

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek