Datum: 14.05.2020

Vložil: Luboš Novotný

Titulek: naše Lužky

Ahoj Hunčo,

nikdy jsem o Boreckém půlmaratonu neslyšel, tak hned mám inspiraci na příští rok. Stihnul jsem ještě na konci února půlmaraton v Barceloně a už byla situace na letišti hodně napjatá. Navíc na letišti pracuji sám a kdyby nebyly nákladové letadla s rouškami, jsme už asi všichni bez práce - naštěstí snad už svítá na lepší časy, 28. května se do Prahy vrací náš největší zákazník Turkish airlines na pasažérských letech, tak musíme doufat. Hodně lidí tady přišlo o práci, ale bude líp.

To místo v kempu asi přenechám někomu jinému, mám chalupu v Křížanech a myslím, že to ubytko se bude víc hodit pro někoho z větší dálky... hlavně mám strach, že bych se se svou slabou vůlí neudržel a vypil večer nějaké to pivo a já chci být na nedělní porci kilometrů fit - nejsem Dušan Koutník, abych běžel 10 km na benzínku na pivo :)))) - každopádně bych se ještě ozval (pokud to nebude moc pozdě), díky na nabídku.

Ještě jednou díky za organizaci toho nejlpešího závodu v republice, moc se na vás všechny těším. Pozdravuj Solňu, a celou tvojí rodinu, jste fajn parta.

Ahoj Luboš

Přidat nový příspěvek