Téma: Příspěvky

Datum: 13.08.2021

Vložil: Tým 10L700

Titulek: Fotografie z 11. ročníku

Zdravíme všechny účastníky letošního 11. ročníku 10L700 :-)
Pokud máte fotky pořízené při letošním běhu, podělte se a námi.
Využijte sdílený prostor (Rajče, Google-fotogalerii a nebo podobné úložiště) na který nám jen zašlete funkční odkaz neblokovaný složitými přístupovými hesly a pod.
Děkujeme a budeme se těšit v příštím roce opět na viděnou v Lužických horách!
Za tým 10L700 FandaM
E-Mail: Z8F@Seznam.cz

Datum: 13.08.2021

Vložil: Hunča

Titulek: fotky

Zdravím všechny Lužkaře..-:),
mám prosbu, neměl jsem letos nikoho, kdo by oficiálně fotil, ale přesto určitě někdo něco vytvořil, ze startu cíle, trasy, společné foto na závěr na schodech...
Pokud něco máte, zašlete pár fotek rovnou mýmu ajťákovi Fandovi M., díky..mějte se! Hunča

Datum: 09.08.2021

Vložil: Petr Š.

Titulek: Díky za 11 ročníků závodu 10L700

Milý Martine (Hunčo),
sice jsem neodběhl všech 11 ročníků, ale i těch 8 let, které jsem se pravidelně vracel na tvůj závod mě utvrdilo v tom, že ultráci jsou z 99% jedna velká rodina. Chci tobě a všem, kteří ti po dlouhý čas 11 let pomáhali s organizací a průběhem závodu moc poděkovat za váš čas, za vaši energii, za vaše nervy s námi běžci (s některými to vůbec není jednoduché :-)) a hlavně za to, že jste nám umožnili se každoročně setkávat se stejně "ujetými" kamarády. Strávit víkend v Radvanci či ve Sloupu bylo vždy dobitím baterií do dalších dní a do všedního života, který každý z nás po většinu roku žije, a ze kterého ho právě akce jako je 10L700 dokáže vytrhnout, dokáže povzbudit a motivovat k tomu, aby si hluboce vážil toho, že může běhat/sportovat a setkávat se s přáteli.
Ještě jednou díky a příští rok když ne na Lužkách, tak na Boreckém půlmaratonu na viděnou.
Petr

Datum: 09.08.2021

Vložil: Hunča

Titulek: Re: Díky za 11 ročníků závodu 10L700

Díky Petře za hezká slova..-:),...jak jsem řekl při závěrečné řeči při vyhlášení 10L, je to srdcovka, zarytá do morku kosti, moc práce, radosti s tím, neprodělá se, ani nic nevydělá, třeba i potíže, což vše přináší..nenechám akci padnout, jen ji chci předat dalšímu pořadateli, pokud i to by z nějakého důvodu nevyšlo, i to se může stát, dále pokračujeme
Prostě Lužky musí žít dál..-:)!!! Hunča a tým 10L700, který byl skvělý a moc děkuji !!!!

Datum: 04.08.2021

Vložil: FandaM

Titulek: Ať se vydaří počasí.

Ahojky ať vyjde závod a hlavně už dají pokoj bouřky, deště, kroupy a jiné letošní blbiny co lidem kazí dovolené i koupání a pod.
FM

Datum: 20.06.2021

Vložil: Hunča

Titulek: Červencový "Běh k Jadranu"

- start 1.července, po 7.hod., před OÚ Kly
- přípitek se starostou (asi slivovička..-), poděkovat přítomným fandům, nějaké rozhovory pro média
- doprovod místním mikrobusem na hranici katastru obce.
=> A pak už to bude jen na mně, jak se budu dále posouvat, pomalu, trpělivě, pokorně, neskutečně daleko… :-)

* Trasa Kly – Izola (Slovinsko), předpokládaný počet 880km/11dní ...

Článek v Běhej:
https://www.behej.com/articles/index/detail/hash/2a59578caa67d1d33283b6ce662ffbb3

Web věnovaný běhu k Jadranu:
https://huncajadran.webnode.cz/

Datum: 04.04.2021

Vložil: Tým 10L700

Titulek: Poslední velký běžecký sen: Chci k Jadranu!

Každý sen by si měl člověk splnit; pokud to jen trochu jde.
I Martin ho má, tak mu držme palce, ať se ze snu stane vyplněné přání :-)
Tým10L700

https://desetluzickychsedmistovek.webnode.cz/_files/200001722-23e7323e75/Chci_k_Jadranu.pdf

Datum: 04.04.2021

Vložil: Tým 10L700

Titulek: Fotky od Markétky Hánlové

Ahoj Lužkaři :-)
Mrkněte do rubriky "Media-Foto" na odkaz od Markétky Hánlové :-)
Jsou tam od ní perfektní fotky - třeba se na nich též najdete :-)

Z hlediska prostoru na webu odkaz přesměruje na fotogalerii umístěnou na Rajčeti =>
https://www.rajce.net/a17174001

Ahoj a přejeme hezké Vám všem Velikonce!

Tým 10L700

Datum: 12.03.2021

Vložil: Hunča

Titulek: dopadne to určitě dobře..-:)

....začíná se mi dýchat ohledně pokračování našich 10L lépe..-:). Na závodě mi velmi záleží a především na pokračování jeho tradice a oblíbenosti. Určité možnosti se už rýsují a třeba si budu moci i sám tento pěkný závod v r.2022 zaběhnout..-:). Tak se na vás všechny těším v srpnu v Radvanci.

Datum: 11.02.2021

Vložil: Hunča

Titulek: Co bude dál v r.2022 ? Bude 12.ročník "10L700" ?

Vážení "Účastníci našeho zájezdu"..-:),
Budu moc rád, když se opět setkáme na "Lužkách", na již 11.ročníku..doražte v co nejhojnějším počtu, ať si to ještě spolu užijeme. Třeba už naposledy, třeba ne..To ukáže čas.
Děda Komárek ve slavném filmu "Na samotě u lesa" každý rok na podzim říkal, že na jaře už nezaseje, prodá kravku atd..-:).
Vyhrožuju tím samým, že už nebudu dávat energii do organizace tohoto závodu, i když je určitě velmi oblíbený, čehož si já osobně, ale samozřejmě celý náš organiz.tým, moc vážíme !!!
V čem je tedy problém?
Potřebuji za sebe sehnat nástupce, který akci t.zv.potáhne..toho nemám, z rodiny nepřichází nikdo v úvahu, i když ta skvěle pomáhá při nejrůznějších pracích při závodě, stejně tak naši další příbuzní, kteří se angažují...
Akce je celovíkendová a pokud se někdo z nich nemůže účastnit, vzniká značná potíž, jak a kým ho nahradit.
Značení skoro 110 km trasy je rovněž zcela na hraně, děláme to se Solňou od 1.ročníku, ve dvou, protože některé detaily tratě známe jen my 2, co jsme závod založili...Pokud by jeden z nás nemohl značit, další malér...Navíc vše se dělá těsně před startem, od středy do pátku, aby se minimalizovalo riziko zničení našich šipek a cedulí. Desky s kleštěma na exponované vrcholy se proto dodávají až těsně před 1.běžcem...
Těžko se mi (nám) také shání zázemí pro běžce a organiz.tým. Nejdříve byla h.U mlejna v Radvanci, poté 2 štace ve Sloupu, teď budeme zas 2.rokem U mlejna.
Akce je v hlavní turistické sezoně, kdy se upřednostňují týdenní pobyty návštěvníků, ale my obsadíme "jen" víkend...
Nechci se tu vymlouvat na Covid a pandemii, ale i ten debilní virus nám může závod výrazně omezit, příp.na poslední chvíli, kdy je vše již vyřízené a předplacené, zcela zrušit...
Nejsem z regionu Novoborska, na dálku se mi výrazně hůře shání nejrůznější povolení k akci, o každoročním boji s dotčenými Lesními správami ČR víte..Těžko se mi také hledají další sponzoři akce.
A na závěr ještě jedna věc - i já jsem se vrátil k aktivnímu běhání a bere mi to v přípravě spoustu času a energie.Letos chci v červenci doběhnout s báglem na zádech z Kel k Jadranu do Slovinska, cca.900km/11 dní a splnit si tak další klukovský sen..-:)...
Ještě poznámka k organizaci 10L - doména webu akce je předplacena do půlky ledna 22, případnému zájemci o organizaci tohoto závodu předám potřebné přihlaš.údaje a rád poskytnu celé dosavadní know how a zkušenosti, poskytnu mu vše podstatné, co, kdy a jak zařizovat..
Dál už to bude jen na něm, jak závod dál povede, co případně změní, vylepší..když bude chtít, klidně přijedu třeba na 1 obč.vypomáhat.
P.S. Moc si vážím a vždy jsem si vážil "mimorodinných"pomocníků při této akci. Ještě jednou DÍKY!!! Vy všichni jste dotáhli "10L700" do nejvyšších ultramaratonských pater..-:)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek